fbpx

Благодійники взяли участь у проекті «Black Box Львів», аби допомогти незрячим

Vecherya-Blek-Boks-890x395Львівські бізнесмени, політики і церковні діячі, а їх було до півсотні, взяли участь в проекті «Black Box Львів», аби допомогти незрячим, повідомляє ZAXID.NET.

Учасники акції заплатили по 3 тисячі гривень за вечерю в одному з ресторанів міста, яку куштували із зав’язаними очима.

«Я прийшла зі своїми дітками трьома: старшою донькою, двома синами і мамою. Це така можливість зрозуміти, як люди, які чогось не мають, до прикладу, зору, цінують все решта. Це такий урок: як варто цінувати те, що ми маємо, здоров’я, стосунки», – розповіла учасниця вечері Тетяна Баворовська.

«Вечеря – це спроба зануритися на годину-півтори в абсолютну темряву. Коли ти не бачиш і не розумієш конкретно, хто сидить поруч з тобою зараз, що ти їж. Ти починаєш по-іншому відчувати, по-іншому сприймати життя», – додав голова наглядової ради БФ «Давай допоможемо» Дмитро Бондаренко.

Організатори планували зібрати 260 000 гривень, аби для обласної «Української спілки інвалідів – УСІ» придбати принтер Брайля. Щоправда, суму поки що не підрахували. За попередніми спостереженням необхідно не менше, аніж 70 тисяч гривень.

«В державі для незрячих щороку друкують 2-3, ну, максимум до 10 книжок. А ми вже надрукували 21 чи 22», – уточнила директор ВГО «Українська спілка інвалідів — УСІ» Оксана Потимко.

Загалом вечерю в форматі «Black Box Львів» організовують по цілому світі. В Україні ж – «на темно» вже експериментували в столиці та Одесі з ініціативи благодійного фонду «Давай допоможемо». За зібрані кошти навіть робили операції дітям для відновлення зору.

Упродовж місяця благодійний фонд влаштовуватиме для львівських політиків різноманітні атракції, аби дозбирати кошти на принтер.

Джерело: Волонтерська хвиля