Станьте нашим партнером!

Ми дуже раді, коли разом із нами допомагають наші друзі. У цьому розділі ми спробували зібрати усі можливі види співробітництва. Ви можете вибрати будь-який із представлених нижче способів або запропонувати свій.

1. Підтримайте наші проекти

Ви можете зробити фінансове пожертвування на один або кілька проектів, які реалізує Фонд, по всіх напрямах нашої діяльності:

– допомога самотнім людям похилого віку
– допомога дитятам-сиротам
– допомога хворим людям
– допомога безпритульним тваринам

Кожна ваша гривня дуже важлива для наших підопічних.

УСІ ПРОЕКТИ

2. Проведіть тімбілдинг-акцію в будинку престарілих

Ми пропонуємо унікальний тімбілдинг для вашої команди: відвідання одного з наших підопічних будинків престарілих. Ви можете особисто допомогти самотнім стареньким і зробити це у будь-який спосіб. Наприклад:

– обладнати при будинку престарілих вуличну зону відпочинку
– допомогти зробити у будинку ремонтні роботи або роботи з благоустрою
– закупити та особисто передати необхідні предмети або одяг

Ми повністю організуємо вашу поїздку, підготуємо для вас необхідні інструменти, забезпечимо логістику.

3. Проведіть благодійну акцію у себе в офісі

Дедалі більш популярною в усьому світі стає така форма соціальної відповідальності, як офісна активність на користь благодійних фондів. Співробітники влаштовують усілякі благодійні заходи – ярмарки, акції, продають сувенірну продукцію фондів, а виручені кошти направляють на їхню діяльність. Давайте дружити офісами. Влаштуйте у себе благодійну акцію на підтримку якого-небудь з наших проектів. Ви отримаєте величезне задоволення, а також зробите добру справу. Ви можете використати для акції назву й логотип Фонду «Давай допоможемо», але обов’язково погодьте вашу акцію з Фондом.

4. Присвятіть корпоратив потребуючим

Спільна справа і допомога потребуючим здатні згуртувати колектив не менше, ніж корпоративні заходи. Відмовтеся від корпоратива, а кошти, які планувалося витратити на нього, передайте тим, кому ці гроші допоможуть істотно поліпшити життя. Виберіть, чим і кому ви хочете допомогти, а ми втілимо ваше бажання в життя.

5. Допомога замість сувенірів

Багато компаній практикують таку соціальну ініціативу, як відмова від покупки корпоративних сувенірів на користь добрих справ. Ми пропонуємо перерахувати сувенірний бюджет на реалізацію програм і проектів Фонду. А в якості подарунків вручити вашим партнерам, клієнтам або співробітникам наші сувеніри.

6. Допоможіть інакше

Ви можете допомогти, як вам заманеться. Можете зібрати речі, памперси, встановити скриньку для збору пожертв, поставити столик для продажу нашої сувенірної продукції, допомогти як завгодно – варіантів маса, напевно, щось із них підійде вашим співробітникам.

7. Спонсорство

Ви можете стати спонсорами наших програм і проектів. Можете здійснювати фінансування будь-якого нашого проекту. Можете взяти шефство над нашими підопічними установами. Можете запропонувати будь-який спільний благодійний проект у рамках нашої програмної діяльності.