• 16.09.2016 | У Львові організовують благодійний вечір, аби зібрати гроші на принтер Брайля

  Міжнародний благодійний фонд «Давай допоможемо» запрошує львів’ян на благодійну вечерю в повній темряві, що розпочнеться 20 жовтня о 19:00 в готелі «Панорама». Зібрані в рамках вечері кошти підуть на придбання принтеру Брайля для Львівського обласного осередку ВГО «Українська спілка інвалідів – УСІ». Про це ZAXID.NET розповів менеджер благодійного фонду Всеволод Романів.

  «Формат заходу – гала-вечеря, де представники місцевого бізнесу та громадські діячі не просто жертвують кошти на благодійність, а на декілька годин занурюються в повну темряву, що дозволить всім гостям ближче познайомитись зі світом незрячих людей», – розповів менеджер благодійного фонду Всеволод Романів.

  Захід проводять в рамках всеукраїнського проекту «BLACK BOX», метою якого є наповнення спеціалізованою літературою бібліотек та шкіл для незрячих людей, придбавши принтери Брайля для найбільших обласних центрів України. Для реалізації проекту «BLACK BOX Львів» потрібно зібрати суму в 260 тис. грн. Вартість квитка на благодійну вечерю – 3000 грн.

  Для реалізації проекту «BLACK BOX Львів» потрібно зібрати суму в 260 тис. грн

  «Цей проект не має аналогів в Україні, я дуже рада, що нам вже вдалося успішно реалізувати його в Києві та Одесі. Всі гості на обидвох заходах змогли відчути, з якими труднощами та випробуваннями щодня зіштовхуються незрячі люди. Більше того, зібраних коштів на в Києві вистачило не лише на придбання принтера Брайля, але й на оплату операцій п’ятьом дітям з проблемами зору» – розповіла голова правління Ольга Бондаренко.

  Настрій вечері створить цимбаліст, фіналіст конкурсу «Україна має талант» Петро Сказків.

  Джерело: Zaxid.net