fbpx

10 грудня вже втретє в цьому році по всій країні проводилася акція «LetsHelpBabusya»

10 грудня вже втретє в цьому році по всій країні проводилася акція «LetsHelpBabusya», яка започаткована благодійним фондом LetsHelp, що вже більше чотирьох років піклується про людей похилого віку. Суть акції полягає в тому, що волонтери фонду по всій країні у визначений день та час допомагають людям похилого віку здійснити продуктові покупки та оплачують їх за рахунок коштів фонду.
Вже втретє районний територіальний центр активно долучається до цього дійства. Адже мета цієї акції дуже благородна – привернути увагу суспільства до критичної ситуації, в якій опинилися наші пенсіонери.
Цього року такі акції вже відбулися в с.Ротмістрівка, потім в с.Костянтинівка, а сьогодні – в с.В.Яблунівка. Директор терцентру Галина Кравченко разом із завідуючою відділенням Людмилою Король, соціальним працівником Галиною Кулик долучили до акції в якості волонтерів і учнів Великояблунівської школи Лізу Підгорну та Дарину Хільченко. Діти з радістю допомагали бабусям здійснити продуктові покупки в місцевому магазині.
Для ветеранів така акція була неочікуваною, тож від того ще більш приємною. Вони всі дякували волонтерам та організаторам акції, оскільки в теперішніх умовах пенсіонерам дійсно доводиться сутужно, тож така підтримка для них є відчутною та потрібною.

На изображении может находиться: 3 человека, люди сидят и в помещении
На изображении может находиться: 3 человека, в помещении
На изображении может находиться: один или несколько человек и еда
На изображении может находиться: 13 человек, люди улыбаются, люди стоят и в помещении